135
ofert
Kamila Salczyńska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

ks@lamkowska.pl

782 909 222
693547171

zostaw wiadomość
42,86 zł/m2 cena: 1 200 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Z przyjemnością prezentujemy Państwu to w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 28 m2 na parterze, znajdujące się w bliskiej odległości od centrum miasta przy ul. Modrzewskiego 6 w Grudziądzu.

Ta kawalerka została niedawno odnowiona i wyposażona w nowy sprzęt, aby zapewnić najwyższy komfort życia. Wnętrze składa się z przestronnego salonu, który służy zarówno jako pokój dzienny, jak i sypialnia, elegancko wydzielonego aneksu kuchennego oraz łazienki, która jest w pełni wyposażona. Aneks kuchenny wyposażony jest w nowy sprzęt kuchenny, w tym kuchenkę gazową, piekarnik, lodówkę z zamrażarką, zmywarkę, co zapewnia wygodę i funkcjonalność w codziennym użytkowaniu.

Mieszkanie cechuje się jasnymi ścianami oraz wysokiej jakości materiałami używanymi podczas remontu. Duże okna zapewniają obfitą ilość naturalnego światła, co sprawia, że wnętrze jest jasne i przytulne .Doskonała lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do wszystkich udogodnień miasta, takich jak sklepy spożywcze, restauracje, kawiarnie oraz środki komunikacji miejskiej.

CECHY MIESZKANIA:
- czynsz do właściciela 1200 zł
- czynsz do Spółdzielni Mieszkaniowej  ok 400 zł ( dodatkowo płatny prąd oraz gaz -do kuchenki gazowej )
- nowy sprzęt: pralka, zmywarka, lodówko-zamrażarka, piekarnik, telewizor
- do mieszkania przynależy piwnica
- Kaucja zwrotna w wysokości 2 500 zł

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na oglądanie mieszkania.

Nasze biuro pobiera jednorazową prowizję w wysokości jedno miesięcznego czynszu nie mniej niż 1000 zł + VAT po zakończonej transakcji.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-MW-8152
Powierzchnia 28,00 m²
Liczba pokoi 1
Piętro parter

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7983

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie przytulne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 36 m², zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Dąbrówki. Lokal został funkcjonalnie rozplanowany, dzięki czemu zapewnia komfort codziennego ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,11 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8005

Oferta wynajmu dwupoziomowego mieszkania – Grudziądz, ul. Młyńska Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie dwupoziomowe, położone w samym sercu Grudziądza, przy ul. Młyńskiej. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia w centrum miasta, a jednocześnie ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
29,59 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8033

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia atrakcyjną ofertę mieszkania na wynajem, które łączy komfort codziennego życia z bardzo dobrą lokalizacją. Na wynajem oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na drugim piętrze zadbanego bloku ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
30,77 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8049

Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe – Grudziądz, ul. Malinowskiego Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić od razu, bez żadnych nakładów finansowych? Cenisz sobie wygodę, estetykę i funkcjonalność? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro Nieruchomości Natalia ...

Powierzchnia
36,60 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,25 zł
cena 1 400