30
ofert
Anna Lewandowska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

al@lamkowska.pl

782909111
693547171

zostaw wiadomość
36,41 zł/m2 cena: 1 300 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Wyjątkowa oferta wynajmu nowego, komfortowego mieszkania na os.Rządz przy ul. Hubala!

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35,7 m², położone na 4 piętrze w bloku. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, nowoczesność i doskonałą lokalizację!

Mieszkanie składa się z:
- dwóch niezależnych, przestronnych pokoi,
- łazienki z WC,
- oddzielnej, w pełni wyposażonej kuchni,
- przedpokoju z dodatkowymi schowkami na odzież wierzchnią,
- zadaszonego balkonu, idealnego do relaksu na świeżym powietrzu.

Mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy detal, na wysokim standardzie, co sprawia, że jest nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne.

Wyposażenie mieszkania:
- Kuchnia: nowoczesne meble kuchenne, sprzęty AGD (płyta gazowa, piekarnik, zmywarka, lodówka), komplet naczyń i sztućców.
- Łazienka: elegancka armatura, pralka,wanna
- Salon: komfortowa kanapa, stół z krzesłami, komoda, telewizor, wyjście na balkon.
- Sypialnia: wygodne łóżko, pojemna szafa, stylowa toaletka.
- Dodatkowo na wyposażeniu: odkurzacz, żelazko, deska do prasowania.

Mieszkanie jest bardzo ciepłe, dobrze nasłonecznione, z miejskim ogrzewaniem, co gwarantuje komfort przez cały rok. Do dyspozycji najemcy również zamykany na klucz dodatkowy przedpokój, gdzie można zostawiać kurtki i buty - dodatkowa wygoda i bezpieczeństwo.

Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, blisko przystanków komunikacji miejskiej, co zapewnia szybki i łatwy dojazd do każdej części miasta. W okolicy znajdują się liczne sklepy, markety, punkty usługowe, a także zadbane tereny zielone, idealne na spacery czy rekreację.

Dodatkowe korzyści:
- Osiedle jest bardzo bezpieczne i przyjazne, z dużą ilością zieleni.
- Wokół bloku dostępne są ogólnodostępne miejsca parkingowe.
- Do mieszkania przynależy piwnica, zapewniająca dodatkowe miejsce do przechowywania.
- Spółdzielnia mieszkaniowa gwarantuje profesjonalne zarządzanie budynkiem i terenami wspólnymi.

Koszty: - Opłata za wynajem: 1300 zł miesięcznie, - Czynsz do spółdzielni mieszkaniowej: około 700 zł, - Kaucja zabezpieczająca: 3000 zł.

Mieszkanie dostępne od zaraz- gotowe do wprowadzenia się bez żadnych dodatkowych kosztów. Niestety, nie ma możliwości wynajmu dla osób ze zwierzętami.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i obejrzenia mieszkania!

Anna Lewandowska tel.782-909-111

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-MW-8127
Powierzchnia 35,70 m²
Powierzchnia użytkowa 35,70 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 4

mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7983

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie przytulne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 36 m², zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Dąbrówki. Lokal został funkcjonalnie rozplanowany, dzięki czemu zapewnia komfort codziennego ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,11 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7990

Oferta wynajmu mieszkania na stały meldunek w Centrum Grudziądza Szukasz idealnego miejsca na stały meldunek? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję - przestronne mieszkanie w samym sercu Grudziądza, przy ul. Toruńskiej! Szczegóły Mieszkania: - Powierzchnia:42m² - Przestronny ...

Powierzchnia
41,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
26,83 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8005

Oferta wynajmu dwupoziomowego mieszkania – Grudziądz, ul. Młyńska Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie dwupoziomowe, położone w samym sercu Grudziądza, przy ul. Młyńskiej. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia w centrum miasta, a jednocześnie ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
29,59 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8033

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia atrakcyjną ofertę mieszkania na wynajem, które łączy komfort codziennego życia z bardzo dobrą lokalizacją. Na wynajem oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na drugim piętrze zadbanego bloku ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
30,77 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin