35
ofert
Olga Krysiak

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

ok@lamkowska.pl

510510345
693547171

zostaw wiadomość
29,41 zł/m2 cena: 1 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Wyobraź sobie mieszkanie, do którego wchodzisz i od razu czujesz spokój, estetykę i zapach nowości. Bez remontów, bez kompromisów, bez dodatkowych nakładów – po prostu zaczynasz wygodne życie od pierwszego dnia.

Na wynajem oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m², usytuowane na 2. piętrze w budynku wielorodzinnym – idealne połączenie prywatności i wygodnego dostępu.

Lokal przeszedł kapitalny remont, co oznacza dla Ciebie jedno: wszystko jest nowe i gotowe do użytkowania. Co więcej – będziesz pierwszym najemcą, więc masz gwarancję świeżości, czystości i pełnego komfortu bez śladów wcześniejszego użytkowania.

Przemyślana przestrzeń, która pracuje dla Ciebie:

  • Nowoczesna kuchnia – funkcjonalna zabudowa oraz pełne wyposażenie AGD (płyta, piekarnik, okap, zmywarka) sprawiają, że możesz od razu gotować i cieszyć się codziennością bez dodatkowych wydatków
  • Komfortowa łazienka – wanna dla relaksu po długim dniu lub szybki prysznic o poranku – Ty decydujesz. Przemyślana zabudowa i pralka zapewniają wygodę i porządek
  • Duża szafa w przedpokoju – koniec z brakiem miejsca na przechowywanie. Wszystko ma swoje miejsce, a przestrzeń pozostaje uporządkowana
  • Świeżość i estetyka – nowe drzwi, grzejniki oraz świeżo odmalowane ściany tworzą przyjemne, jasne i eleganckie wnętrze

To mieszkanie daje Ci coś więcej niż metraż – daje poczucie komfortu, harmonii i spokoju każdego dnia.

Przejrzyste i korzystne warunki finansowe:

  • Czynsz najmu: 1500 zł – w cenie zawarte ogrzewanie oraz podgrzanie wody, co oznacza realne oszczędności i łatwiejsze planowanie budżetu
  • Dodatkowe opłaty tylko za faktyczne zużycie: woda, prąd oraz śmieci
  • Kaucja: 4000 zł
  • Forma najmu: najem okazjonalny – bezpieczeństwo i jasne zasady dla obu stron

Dlaczego warto?

Bo to mieszkanie łączy w sobie to, czego szukasz: nowoczesność, funkcjonalność i gotowość do zamieszkania od zaraz. Nie tracisz czasu ani pieniędzy – zyskujesz komfort i spokój.

Kontakt:

Olga Krysiak 510 510 345

Zadzwoń i umów się na prezentację – to miejsce najlepiej poczuć na żywo. Takie oferty znikają naprawdę szybko.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest usługą odpłatną - nasze biuro pobiera jednorazową prowizję po zakończonej transakcji.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-MW-8112
Powierzchnia 51,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2

mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7983

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie przytulne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 36 m², zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Dąbrówki. Lokal został funkcjonalnie rozplanowany, dzięki czemu zapewnia komfort codziennego ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,11 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7990

Oferta wynajmu mieszkania na stały meldunek w Centrum Grudziądza Szukasz idealnego miejsca na stały meldunek? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję - przestronne mieszkanie w samym sercu Grudziądza, przy ul. Toruńskiej! Szczegóły Mieszkania: - Powierzchnia:42m² - Przestronny ...

Powierzchnia
41,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
26,83 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8005

Oferta wynajmu dwupoziomowego mieszkania – Grudziądz, ul. Młyńska Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie dwupoziomowe, położone w samym sercu Grudziądza, przy ul. Młyńskiej. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia w centrum miasta, a jednocześnie ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
29,59 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8033

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia atrakcyjną ofertę mieszkania na wynajem, które łączy komfort codziennego życia z bardzo dobrą lokalizacją. Na wynajem oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na drugim piętrze zadbanego bloku ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
30,77 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin