29
ofert
Anna Lewandowska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

al@lamkowska.pl

782909111
693547171

zostaw wiadomość
49,30 zł/m2 cena: 1 750 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Parkowej 44, na cenionym osiedlu Lotnisko.

Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone z dbałością o każdy detal, gotowe do zamieszkania od zaraz bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. W lokalu wykonano nowe instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne, zamontowano nowe okna oraz drzwi wejściowe.

Mieszkanie jest dwustronne, bardzo ciepłe, słoneczne i funkcjonalne. Składa się z:

  • dwóch niezależnych i ustawnych pokoi,
  • oddzielnej kuchni wykonanej na wymiar przez stolarza,
  • łazienki z nowoczesną kabiną prysznicową,
  • przedpokoju z dużą szafą w zabudowie.

Kuchnia wyposażona jest w nowe sprzęty AGD, dzięki czemu mieszkanie jest w pełni gotowe do codziennego użytkowania.

Do mieszkania przynależy piwnica. Przed budynkiem znajduje się ogólnodostępny parking dla mieszkańców.

Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, park, plac zabaw, punkty usługowe oraz przystanki autobusowe zapewniające wygodny dojazd do innych części miasta.

Opłaty:

  • opłata dla właściciela 1750zł, czynsz administracyjny około 450 zł (w tym ogrzewanie, woda, gaz ryczałtowy, wywóz śmieci),
  • dodatkowo płatny prąd według zużycia.
  • kaucja zabezpieczająca: 3000zł

Mieszkanie idealne dla singla, pary lub osób szukających komfortowego lokalu w świetnej lokalizacji.

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-MW-8116
Powierzchnia 35,50 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8058

OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – OSIEDLE LOTNISKO, UL. NAUCZYCIELSKA 12, GRUDZIĄDZ   Szukasz świeżo wyremontowanego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się jako pierwszy najemca i urządzić je dokładnie po swojemu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Do wynajęcia mieszkanie ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8071

Komfortowe mieszkanie z widokiem na las - 45 m² | balkon | os. Lotnisko | ul. Warszawska | Najem okazjonalny. Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 45 m², zlokalizowanego na osiedlu Lotnisko ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7983

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie przytulne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 36 m², zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Dąbrówki. Lokal został funkcjonalnie rozplanowany, dzięki czemu zapewnia komfort codziennego ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,11 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8005

Oferta wynajmu dwupoziomowego mieszkania – Grudziądz, ul. Młyńska Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie dwupoziomowe, położone w samym sercu Grudziądza, przy ul. Młyńskiej. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia w centrum miasta, a jednocześnie ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
29,59 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum