134
ofert
Kamila Salczyńska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

ks@lamkowska.pl

782 909 222
693547171

zostaw wiadomość
95,24 zł/m2 cena: 140 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ – GRUDZIĄDZ, DZIELNICA OWCZARKI

Lokalizacja: Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie, dzielnica Owczarki
Numer ewidencyjny działki: 24/9
Powierzchnia: 1470 m²
Dostęp do drogi publicznej: przez wydzieloną drogę nr 24/11
Media: woda, prąd, gaz, projekt telekomunikacji

Zapraszamy do zakupu atrakcyjnej działki budowlanej położonej w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Grudziądza – Owczarki. Działka o numerze ewidencyjnym 24/9 ma powierzchnię 1410 m² i zapewnia doskonałe warunki do budowy domu jednorodzinnego lub inwestycji deweloperskiej.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

Doskonała lokalizacja – cicha, zielona okolica z jednoczesnym szybkim dostępem do centrum miasta
Pełne uzbrojenie terenu – media dostępne na działce (woda, prąd, gaz) oraz projekt telekomunikacji
Dostęp do drogi publicznej – działka połączona z drogą publiczną przez wydzieloną drogę wewnętrzną nr 24/11
Dogodna komunikacja – bliskość głównych arterii komunikacyjnych oraz szybki dojazd do autostrady A1
Sąsiedztwo terenów rekreacyjnych – w pobliżu lasy, tereny spacerowe oraz ścieżki rowerowe
Spokojna i przyjazna okolica – idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących kontakt z naturą

Działka 24/10 -SPRZEDANA

KAMILA SALCZYŃSKA nr tel. 782-909-222
Nie przegap tej wyjątkowej okazji – zainwestuj w przyszłość i stwórz swój wymarzony dom w jednej z najlepszych lokalizacji w Grudziądzu!

Szanowni Państwo pragnę zaznaczyć, iż staramy się pomóc na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości. Począwszy od wyboru oferty, jej prezentacji, zrealizowaniu wszelkich formalności, po finalizację transakcji . Nasz doradca kredytowy nieodpłatnie pomoże zweryfikować zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą ofertę banków oraz efektywnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu. Zapraszamy serdecznie do siedziby naszego biura w Grudziądzu przy ul. Groblowa 4/1

POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ -
Nasze biuro pobiera jednorazową prowizję po zakończonej transakcji.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-GS-6573
Powierzchnia 1 470,00 m²

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-6242

Na sprzedaż: Działka budowlana w Owczarkach, woj. kujawsko-pomorskie Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 2/4, położoną w obrębie 152 przy ulicy Morelowej, w Owczarki, województwo kujawsko-pomorskie. Powierzchnia działki wynosi 1015 m², co czyni ...

Powierzchnia
1 015,00 m2
Cena za m2
140,00 zł
cena 142 100
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-7765

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK BUDOWLANYCH Na sprzedaż działki budowlane objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, położone w województwie kujawsko-pomorskim, powiat Grudziądz, gmina Grudziądz, obręb ewidencyjny 153. Lokalizacja – komfort i potencjał Działki ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
140,91 zł
cena 155 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-8098

Na sprzedaż | działka budowlana 1000 m² | ul. Brzozowa | Grudziądz | WZ + pozwolenie na budowę. Szukasz działki, która pozwoli Ci szybko rozpocząć budowę i zaoszczędzić czas na formalnościach? Ta oferta to gotowe rozwiązanie – zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów. Najważniejsze ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
180,00 zł
cena 180 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-8132

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK BUDOWLANYCH Grudziądz – obręb 159 | MPZP 46 MN/U Plan 96 Na sprzedaż atrakcyjne nieruchomości gruntowe niezabudowane położone w województwie kujawsko-pomorskim, powiat grudziądzki, gmina Grudziądz, obręb 159. Działki objęte są miejscowym planem ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
106,67 zł
cena 128 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki