32
ofert
Natalia Lamkowska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 26369

natalia@lamkowska.pl

693 547 171
693 547 171

zostaw wiadomość
7 890,14 zł/m2 cena: 769 999 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie z garażem i ogródkiem – Tarpno, osiedle Grunwaldzkie

Biuro nieruchomości Natalia Lamkowska Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, położone na cenionym osiedlu Grunwaldzkim w Tarpnie.

Nieruchomość o powierzchni 97,59 m² z przynależnym garażem o powierzchni 16,69 m² stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia, funkcjonalnego układu pomieszczeń oraz prywatności charakterystycznej dla domu.

Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego użytkowania i składa się z:

  • przestronnego salonu z aneksem kuchennym,

Funkcjonalny układ pomieszczeń

Na parterze znajduje się jasny i przytulny salon z aneksem kuchennym, toaleta oraz praktyczna komórka gospodarcza. Dużym atutem jest bezpośrednie wyjście z salonu na taras oraz do ogródka, co tworzy idealną przestrzeń do odpoczynku, spotkań z bliskimi czy porannej kawy na świeżym powietrzu.

Piętro stanowi komfortową strefę prywatną domowników. Znajduje się tu łazienka wyposażona zarówno w wannę, jak i prysznic, dzięki czemu wnętrze odpowiada na różne potrzeby mieszkańców i zapewnia wygodę użytkowania.

Jasne i zadbane wnętrze

Mieszkanie jest bardzo jasne, przytulne i starannie utrzymane, wykończone w jasnej, ponadczasowej kolorystyce, która optycznie powiększa przestrzeń i daje wiele możliwości aranżacyjnych.

Na ścianach wykonano gładzie oraz dekoracyjną cegłę, nadającą wnętrzu nowoczesnego charakteru. Podłogi wykończono estetycznymi płytkami drewnopodobnymi, które łączą elegancki wygląd z łatwością utrzymania w czystości.

Kuchnia gotowa do użytkowania

Zabudowa kuchenna wyposażona została w sprzęty AGD, w tym:

  • lodówkę,
  • piekarnik,
  • okap,
  • płytę indukcyjną,
  • zmywarkę.

To rozwiązanie pozwala nowym właścicielom ograniczyć koszty związane z wyposażeniem i szybciej wprowadzić się do nowego miejsca.

Mieszkanie jest częściowo umeblowane. W cenie pozostają:

  • zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD,
  • stół z krzesłami w salonie,
  • łóżko i szafki nocne w sypialni.

Pozostałe pokoje pozostają do własnej aranżacji, co daje przyszłym właścicielom możliwość urządzenia przestrzeni zgodnie z własnymi potrzebami — jako pokoje dziecięce, gabinet lub strefę hobby.

Dodatkowe atuty nieruchomości:

  • dwupoziomowy układ zapewniający komfort porównywalny do domu,
  • taras i prywatny ogródek,
  • garaż o powierzchni 16,69 m²,
  • ogrzewanie gazowe,
  • jasne, zadbane wnętrza,
  • spokojna i dobrze skomunikowana lokalizacja.

To propozycja dla osób, które cenią wygodę, funkcjonalność i przestrzeń, a jednocześnie chcą korzystać z zalet mieszkania w kameralnej zabudowie szeregowej.

Zapraszamy do kontaktu oraz umówienia prezentacji nieruchomości.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest usługą odpłatną – nasze biuro pobiera jednorazową opłatę po 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-MS-8146
Powierzchnia 97,59 m²
Powierzchnia użytkowa 97,59 m²
Liczba pokoi 4
Piętro parter
Rodzaj budynku szeregowiec
Stan lokalu bardzo dobry
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Rok budowy 2018

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Grudziądz, Owczarki
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7954

Nowoczesny apartament z tarasem, klimatyzacją i pompą ciepła – Grudziądz, ul. Osikowa Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym apartamencie, który łączy w sobie wygodę domu jednorodzinnego z zaletami kameralnego osiedla. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni ...

Powierzchnia
66,76 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 972,44 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7976

Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim – Grudziądz, ul. Kalinkowa 84 Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę nowoczesnych mieszkań w stanie deweloperskim, zlokalizowanych w wieżowcu przy ul. Kalinkowej 84 w Grudziądz. To ...

Powierzchnia
74,54 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 870,00 zł
cena 586 630
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kopernika

Grudziądz, Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7978

Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim – Grudziądz, ul. Kalinkowa 84 Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę nowoczesnych mieszkań w stanie deweloperskim, zlokalizowanych w wieżowcu przy ul. Kalinkowej 84 w Grudziądzu.  To ...

Powierzchnia
69,33 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 070,00 zł
cena 559 493
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kopernika
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Dębowe Wzgórze

Grudziądz, Dębowe Wzgórze
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8129

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkowy apartament położony na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Dębowe Wzgórze przy ulicy Runa Leśnego w Grudziądzu. To propozycja dla osób, które poszukują komfortowej przestrzeni do życia, wysokiego ...

Powierzchnia
56,78 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 328,27 zł
cena 699 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Dębowe Wzgórze

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Trwa wysyłanie...