30
ofert
Anna Lewandowska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

al@lamkowska.pl

782909111
693547171

zostaw wiadomość
33,33 zł/m2 cena: 1 200 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferta wynajmu mieszkania
Dostępne od zaraz !

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36 m², zlokalizowane na 1 piętrze w bloku przy ulicy Dąbrówki 8, na osiedlu Tarpno w mieście Grudziądz.

 

Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. 

Układ i wyposażenie:
Duży pokój wyposażony jest w kanapę, fotel oraz meblościankę. Drugi pokój pozostaje pusty, co daje możliwość własnej aranżacji według potrzeb najemcy.

Kuchnia wyposażona jest w meble kuchenne oraz sprzęt AGD, w tym lodówkę, pralkę, płytę gazową oraz okap.

Łazienka posiada wannę i utrzymana jest w starszym stylu, jednak jest czysta i zadbana. W przedpokoju znajduje się funkcjonalna, starszego typu szafa w zabudowie.

Przed budynkiem dostępny jest ogólnodostępny parking dla mieszkańców.

 

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się na osiedlu Tarpno w Grudziądz, które charakteryzuje się pełną infrastrukturą usługowo-handlową oraz bardzo dobrą komunikacją miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się sklep Biedronka oraz liczne punkty handlowe i usługowe.

W pobliżu dostępna jest komunikacja miejska, w tym pętla autobusowa oraz tramwajowa, co zapewnia szybki i wygodny dojazd w różne części miasta. Osiedle posiada pełną infrastrukturę, dzięki czemu codzienne sprawy można załatwiać na miejscu, bez konieczności dojazdów do centrum.

Warunki najmu:
– odstępne dla właściciela: 1200 zł
– czynsz administracyjny: około 600 zł (dla dwóch osób)
– kaucja zwrotna: 2000 zł
– dodatkowo płatne media: prąd
– ogrzewanie miejskie oraz woda wliczone w czynsz

 

Kontakt:
Anna Lewandowska
tel. 782-909-111

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-MW-8150
Powierzchnia 36,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku blok

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7983

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie przytulne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 36 m², zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Dąbrówki. Lokal został funkcjonalnie rozplanowany, dzięki czemu zapewnia komfort codziennego ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,11 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8143

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie – Tarpno, ul. Dąbrówki Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja – Tarpno, ul. Dąbrówki Osiedle Tarpno to jedno z najbardziej ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
32,43 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8144

OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – OSIEDLE KAPUSTA, TARPNO, GRUDZIĄDZ Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ...

Powierzchnia
45,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,11 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8005

Oferta wynajmu dwupoziomowego mieszkania – Grudziądz, ul. Młyńska Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie dwupoziomowe, położone w samym sercu Grudziądza, przy ul. Młyńskiej. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia w centrum miasta, a jednocześnie ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
29,59 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum