28
ofert
Anna Lewandowska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

al@lamkowska.pl

782909111
693547171

zostaw wiadomość
36,11 zł/m2 cena: 1 300 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie przytulne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 36 m², zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Dąbrówki. Lokal został funkcjonalnie rozplanowany, dzięki czemu zapewnia komfort codziennego użytkowania.

Na układ mieszkania składa się jasny salon z wyjściem na balkon, który stanowi idealne miejsce do odpoczynku, oddzielna sypialnia, kuchnia, łazienka wyposażona w wannę oraz przedpokój. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt AGD, w tym pralkę, lodówkę, piekarnik, kuchenkę gazową oraz mikrofalówkę, co pozwala na wygodne zamieszkanie od zaraz.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja. W najbliższej okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, takie jak markety, apteki, przychodnia, szkoła oraz przedszkole. Dodatkowo w pobliżu dostępne są usługi fryzjerskie i kosmetyczne, a także przystanki komunikacji miejskiej (autobusowe i tramwajowe), co zapewnia szybki i wygodny dojazd do innych części miasta. Okolica oferuje również tereny rekreacyjne, w tym park oraz plac zabaw.

Dla mieszkańców dostępny jest duży, ogólnodostępny parking znajdujący się bezpośrednio pod budynkiem.

Koszty najmu:

  • czynsz najmu: 1300 zł miesięcznie

  • opłaty administracyjne: ok. 700 zł

  • dodatkowo płatne media według zużycia

Kaucja zwrotna wynosi 3000 zł.

To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części miasta.

Zapraszam do kontaktu - Anna Lewandowska

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest usługą odpłatną - nasze biuro pobiera jednorazową opłatę po zakończonej transakcji.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-MW-7983
Powierzchnia 36,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 4
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8143

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie – Tarpno, ul. Dąbrówki Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja – Tarpno, ul. Dąbrówki Osiedle Tarpno to jedno z najbardziej ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
32,43 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8144

OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – OSIEDLE KAPUSTA, TARPNO, GRUDZIĄDZ Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ...

Powierzchnia
45,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,11 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8150

Oferta wynajmu mieszkania Dostępne od zaraz ! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36 m², zlokalizowane na 1 piętrze w bloku przy ulicy Dąbrówki 8, na osiedlu Tarpno w mieście Grudziądz.   Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju.  Układ ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8005

Oferta wynajmu dwupoziomowego mieszkania – Grudziądz, ul. Młyńska Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie dwupoziomowe, położone w samym sercu Grudziądza, przy ul. Młyńskiej. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia w centrum miasta, a jednocześnie ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
29,59 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum